Ana içeriğe atla

Ex-Girlfriend Club


Running Man izleyenler vardır aramızda kesin, benim en çok sevdiğim varyete showlardan biridir. Peki Running Man izleyipte Song Ji Hyo sevmiyen var mı aramızda bunu hiç zannetmiyorum. Running Man fanlarının bir tanesidir Ji Hyo. Hem Running Man'ın başarılı bir üyesi hem de çok iyi bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Bilmeyenler ise bu dizi de kesin öğrenecektir. Bende Ex-Girlfriend Club' a  Ji Hyo' yu için başladım. 12 Bölümlık dizi arıyordum. Bu dizide de Ji Hyo' nun oynadığını görünce hemen izlemeye koyuldum diziyi, çok da beğendim. Dizinin tarzı diğer Kore dizilerine göre baya bir farklı diyebiliriz. Yakışıklı bir adamın eski sevgililerinin bir anda etrafında bulmasını anlatıyor. Konusu gerçekten güzel keyifli bir dizi. Oyuncularını da seveceğinizi düşünüyorum. İyi Seyirler KoreCanlarım. :)
KONUSU:

Kim Soo Jin, kendince başarılı bir yapımcıdır. Yaptığı bir çok filmle ödül almıştır. Çalıştığı şirket borç altındadır ve şirketi kurtarmak zorunda hisseder. Yeni bir senaryo bulup. film yapıp şirketi kurtarmayı hedefler.


Bang Myeong Soo, webtoon' da başından geçenleri yazan bir senaristtir. Geçmişteki kız arkadaşlarıyla olan tüm ilişkilerini yazmaktadır. 

Soo Jin kısa süre sonra aradığı senaryoyu bulur ve senaristiyle tanışmaya gider. Karşılaştığı senarist ise Bang Myeong Soo' dur. Eskiden sevdiği adam olan Myeong Soo' dur. Myeong, Soo jin'i görünce çok şaşır eskiden yakın arkadaşlardır. Soo Jin bu filmi yapmak zorunda olduğunun farkındadır. Şirketi, çalışanları ve kendini kurtarmalıdır.

Soo Jin' in film de kullanacağı hikaye Myeong Soo' nun webtoon da yazığı hikayedir. Hikayeyi kullanmak isteseler de hikayenin içindeki 3 karakterden izin almaları gerekir yani Myeong Soo' nun 3 eski sevgilisinden, bu durum Soo Jin' i zor duruma düşürmektedir. Eski sevgililerden Jang Hwa Young ilk başta filmi yapılmasını istemez daha sonra ise film' e sponsor olmaya karar verir. İşler daha da zor duruma sürüklenir. Hwa Young bu durumu nişanlısından saklamalı ve evliliğini tehlikeye atmamalıdır. 

Soo Jin bir yandan film' i yapmak zorundadır bir yandan ise 3 kadınla başa çıkmalıdır. 

Soo Jin ise başarılı yönetmen Jo Gun ile filmi çekmeye karar verir. Ama bu durum Myeong rahatsız eder çünkü Jo Gun' un Soo Jin' den hoşlandığının farkındadır ve Soo Jin'i kaybetmek istemez.
Tanıtım Videoları:
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Doctor Stranger

İşte benim bu yaz ki biricik dizim, bu diziyi size yazmak için çok heyecanlanıyordum. Neden mi çünkü dizinin konusu da oyuncuları da bir harika. Özellikle dizide Lee Jong Suk oynayınca daha da bir harika oluyor. Evet anladığınız üzere bende bir Lee Jong Suk fanıyım fakat diziyi Lee Jong Suk' dan dolayı değil, konusu güzel olduğu için beğeniyorum tabi ufak bir Lee Jong Suk etkisi olduğu da söylenebilir. Diziyi izledikten sonra ki tepkimlerim şu olmuştu; -Eğer her hastanede böyle doktorlar varsa hasta olmaya razıyım. -Eğer Lee Jong Suk gibi doktorlar varsa kesinlikle doktorluk okumalıyım. :) Aahahahah ama cidden tepkilerim bunlardı. Diziyi izledikten hemen sonra arkadaşlarıma izlettirdim ve izleyen herkes hayran kaldı bakalım siz ne düşüneceksiniz. Dizimiz 2014 yani anlayacağınız üzere yeni, dizi hastanede geçiyor fakat asıl konu hastane değil. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Bol bol Lee Jong Suk' lu Seyirler KoreCanlarım. :)


Wild Chives and Soy Bean Soup: 12 Years Reunion

Uzun zamandır blog okuyucularıma dizi önermemiştim. Şimdi size dizi önermek için geldim. Bundan sonra sık sık yazacağım. Bu yüzden her gün blogu takipte kalın. Size bol bol dizi önerilerinde bulunmak istiyorum. Sizinle paylaşmak istediğim bir çok dizi var. Veee hemen onlardan biriyle başlayalım mı, ne dersiniz?

Dizimi hemen övmeye başlamayacağım çünkü bu diziyi ilk izlemeye çalıştığım da bir kaç bölümünü izleyip diğer bölümlerini izleyememiştim çünküüüü dizinin 3-4 bölümden sonrasının izlemek için sitelere girdiğimde hata veriyordu ve izleyememiştim. Ama ben izlemekten vazgeçtim mi asla :) tabi ki de  hemen bölümlerini indirdim, izledim. Şimdi bana soracaksınız biz diziyi nasıl izleyeceğiz diye dizinin sorunlu bölümleri düzeltilmiş rahatça izleyebilirsiniz. Hadi hadi diziyi anlatmaya geçiyorum. :) Ha bir de küçük bir not dizi de Nam Goong Min oynuyor. :)

Vampire Flower

Ben geldim. Şimdi diyorsunuz bu çenesi düşük kız gene geldi diye. Evet, haklısınız ama çok güzel bir mini diziyle birlikte geldim. Yeni mini dizimin adı Vampire Flower  yani adından da anlayacağınız gibi Vampir Çiçeği. 2014'ün yeni dizilerinden...

Mini dizimiz 6 bölüm ve yaklaşık 12'şer dakikadan oluşur. Ama üzülmeyin, izlediğinize pişman olmayacaksınız. :) Ayrıca diziyi izleyecekler hemen merak ediyordur, yakışıklı oyuncular var mı diye. Hepinizin beğeneceği oyuncular oynuyor dizide, hatta dizinin başrol erkek oyuncuları A-JAX grubunun üyeleri. Grubu tanımayanlar için söylüyorum, grubu merak ediyorsanız kesinlikle diziyi izlemelisiniz. :) İyi Seyirler KoreCanlarım. :)